Liverpooli vazhdon presionin ndaj Cityt, e mposht Southamptonin

Ka përfunduar ndeshja interesante mes skuadrës angleze Southampton dhe gjigantit anglez Liverpool, ku ky i fundit ka arritur të arkëtojë…

Shpërthen “St. Mary”, Liverpooli shënon golin e epërsisë kundër Southampton – video

Mysafirët kanë gjetur golin e epërsisë për herë të parë në ndeshjen e sotme në stadiumin “St. Mary”. Gjiganti anglez…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Southamptonit e Liverpoolit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Southamptonit dhe gjigantit anglez Liverpool, ku të dy skuadrat hynë…

Minamino rikthen Liverpoolin në lojë kundër Southampton – video

Tanimë është është baraspeshuar gjithçka në stadiumin “St. Mary”, ku mysafirët kanë gjetur golin e barazimit. Gjiganti anglez Liverpool ka…

Broja në garë për lojtarin e vitit te Southampton, këtu mund të votoni për yllin shqiptar

Skuadra angleze Southampton përmes një postimi në “Facebook” ua ka mundësuar tifozëve që të votojnë për lojtarin më të mirë…

Premier Liga/Ndizet gara për mbijetesë, Burnley mposht Southamptonin

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Burnleyt dhe asaj të Southampton, e vlefshme kjo për xhiron e 30 të Premier…

Chelsea shënon edhe dy gola të tjerë kundër Southampton – video

Kampioni evropian Chelsea ka arritur të shënojë edhe dy gola në ndeshjen kundër Southamtponit. Chelsea nuk ka të ndalur së…

Bie edhe goli i katërt në ndeshjen mes Southamptonit e Chelseat – video

Kampioni evropian Chelsea ka arritur ta shënojë edhe golin e katërt në stadiumin “St. James Park”. Chelsea tani gjendet në…

Chelsea vazhdon me gola, thellon epërsinë kundër Southamptonit – video

Kampioni evropian Chelsea ka arritur ta shënojë edhe dy gola si mysafirë në “St. James Park”. Chelsea është në avantazh…

Chelsea kalon në epërsi kundër Southamptonit – video

Tanimë, ende pa kaluar minuta e 10’ e ndeshjes mysafirët e kanë gjetur golin në stadiumin “St. James Park”. Kampioni…