City i afrohet Arsenalit, mposht me lehtësi Southamptonin

Manchester City i është afruar Arsenalit në pesë pikë në tabelë, duke e mbajtur të gjallë garën për titull në…

Përfundon pjesa e parë mes Southamptonit dhe Cityt

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Southamptonit dhe Manchester Cityt. Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara…

Haaland i shënon Southamptonit (VIDEO)

Në çastet e fundit të pjesës së parë është zhbllokuar rezultati mes Southamptonit dhe Manchester Cityt. Skuadra e Manchester Cityt…