​Fitoi 6-2 ndaj Leeds, por Solskjaer thotë se i ka mbetur një peng nga kjo ndeshje

Ole Gunnar Solskjaer ia kushtoi fitoren e Manchester United ndaj Leeds United tifozëve të munguar vendas, duke dashur që ata…

Spekulime për largimin e Solskjaer, ja kush pritet ta zëvendësojë

Sipas disa spekulimeve, Ole Gunnar Solskjaer, thuhet se i ka ditët e numëruara si trajner i Manchester United. “Red Devils”…

Cavani – Man UTD, operacioni drejt mbylljes

Manchester United raportohet se ka arritur marrëveshje me Edinson Cavanin për një kontratë dy vjeçare dhe sulmuesi nga Uruguaji pritet…

Solskjaer zbulon se kush do të jetë kapiten i Manchester Unitedit

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka folur rreth asaj se kush do të jetë kapiten i “Djajve të…

Solskjaer uron Liverpoolin për titullin e kampionit

Liverpooli mbrëmë ka arritur të siguroj titullin e kampionit të Anglisë, pas 30 vitesh. Ndërsa gjatë ditës së sotme për…

Solskjaer: Nuk kam frikë për postin tim

Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer tha se nuk ishte i frikësuar për vendin e tij në klub. Ai…
error: