Rashford: Solskjaer nuk do ta humbë kurrë respektin tim

Ylli i Manchester United Marcus Rashford ka insistuar që ish-trajneri Ole Gunnar Solskjaer meriton respekt maksimal, pavarësisht shkarkimit të tij…

​Vjen reagimi i Ronaldos pas shkarkimit të Solskjaer

Manchester United vendosir që ta ndërpresë bashkëpunimin e trajnerin norvegjez Ole Gunnar Solskjaer pas një serie të gjatë të rezultateve…

Zyrtare, United e shkarkon Solskjaerin

Manchester United ka njoftuar se Ole Gunnar Solskjaer është larguar nga posti i trajnerit. Gjiganti anglez ka bërë të ditur…

Ferdinand: Solskjaer duhet të largohet nga Manchester United

Trajneri i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer është dashur që të jap dorëheqje dhe të largohet nga “Old Trafford”, ka…

​Lojtarët e United të pakënaqur me Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer është duke u përballur me mundësinë reale të shkarkimit pasi tashmë ka humbur edhe mbështetjen e lojtarëve.…

Solskjaer krahason Ronaldon me Michael Jordan

Trajneri i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer ishte i kënaqur të shihte përsëri Cristiano Ronaldon në rolin e heroit, pasi…

Pogba mohon të ketë injoruar trajnerin Solskjaer

Mesfushori francez Paul Pogba i është përgjigjur spekulimeve që ka tensione mes tij dhe trajnerit të Manchester United Ole Gunnar…

​Ferguson merr pjesë në stërvitjen e United, po përcaktohet e ardhmja e Solskjaer

Vazhdon të jetë e paqartë situata mbi të ardhmen e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester United. Pozicioni…

Manchester United pritet ta shkarkojë Solskjaerin, ky është emri që mund ta zëvendësojë

Ole Gunnar Solskjaer është duke “luftuar” për të shpëtuar punën e tij pasi një numër lojtarësh të Manchester United kanë…

​Klopp: Mos qofsha në këpucët e Solskjaerit

Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka shprehur simpatinë e tij për atë të Manchester United Ole Gunnar Solskjaer i cili…