​Situata e Solskjaer te United, këto janë zhvillimet e reja

Puna e trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në Manchester United nuk është në rrezik, raporton “The Athletic”. Pavarësisht rezultateve të dobëta…

“The Sun” zbulon të ardhmen e Solskjaer, ky është vendimi i Unitedit

Ole Gunnar Solskjaer nuk pritet të shkarkohet nga Manchester United, së paku për momentin, për shkak se klubi është në…

Solskjaer reagon pas humbjes nga Young Boys

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer paraqiti zhgënjimin e tij për humbjen e skuadrës së tij në ndeshjen hapëse…

​Solskjaer jep një lajm jo të mirë për Cristiano Ronaldon

Trajneri i Manchester United Olse Gunnar Solskjaer ka thënë se Cristiano Ronaldo nuk do të jetë gjithmonë duke luajtur pasi…

​Solskjaer zbulon se si Ronaldo foli para bashkëlojtarëve para debutimit të tij

Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar sesi Cristiano Ronaldo iu drejtua shokëve të tij të skuadrës në Manchester United një natë…

Rooney këshillon Solskjaerin: Ja ku duhet të luajë Ronaldo

Ish-sulmuesi i Manchester United Wayne Rooney e ka këshilluar trajnerin e Manchester United Ole Gunnar Solskjaer në lidhje me pozitën…

Solskjaer flet për Haaland

Shumë gjigantë evropianë janë të interesuar në Haaland, dhe kjo nuk është sekret më. Raportohet se skuadrat si Barcelona, Real…

A do ta vazhdojë Cavani qëndrimin ne Man. UTD? Përgjigjet Solskjaer

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer tha se klubi ka të gjitha synimet për të zgjatur kontratën e Edinson…

Solskjaer jep lajmin e keq për tifozët e Man. United

Dyshja e Manchester United Scott McTominay dhe Aaron Wan-Bissaka janë përjashtuar nga ndeshja çerekfinale e EFL Cup ndaj Evertonit. McTominay…

​Fitoi 6-2 ndaj Leeds, por Solskjaer thotë se i ka mbetur një peng nga kjo ndeshje

Ole Gunnar Solskjaer ia kushtoi fitoren e Manchester United ndaj Leeds United tifozëve të munguar vendas, duke dashur që ata…