Deputeti i LDK-së e quan vendim skandaloz shkarkimin e Valdete Dakës

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Driton Selmanaj e ka quajtur skandaloz vendimin e Presidentes, Vjosa Osmani për shkarkimin…

PDK: Tërheqja e ambasadorëve skandaloz dhe i dëmshëm

Partia Demokratike e Kosovës(PDK) po e konsideron skandaloz dhe të dëmshëm vendimin e Qeverisë Kurti II dhe Presidentes Vjosa Osmani…

Musliu-Shoshi: Vendimi për ambasadorët, skandaloz dhe i dëmshëm për Kosovën

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) e ka quajtur skandaloze tërheqjen e 13 ambasadorëve nga misionet e tyre diplomatike. Përmes një…

Hoxhiq dërgon ankesë në Supreme: Vendimi i PZAP-së skandaloz

Udhëheqësja  e Iniciativës së Bashkuar nga komuniteti boshnjak, Adriana Hoxhiq e ka quajtur skandaloz dhe të papranueshëm vendimin e djeshëm…