Zyrtare, Silva rinovon kontratën me Chelsean

Aventura e Thiago Silvas te Chelsea do të vazhdojë edhe në sezonin 2022/23, pasi që mbrojtësi brazilian ka rinovuar për…

Silva pritet të vazhdojë kontratën me Chelsean

Qendërmbrojtësi brazilian Thiago Silva pritet që ta vazhdojë kontratën me klubin anglez Chelsea. Silva është bërë një pjesë shumë e…

Silva dëshiron të qëndrojë te Chelsea

Mbrojtësi brazilian Thiago Silva është duke synuar që ta rinovojë kontratën e tij aktuale me kampionin evropian Chelsea, raporton “O…

Benfica dyfishon epërsinë ndaj Barcelonës-video

Benfica e ka thelluar epërsinë ndaj Barcelonës në 2-0, në ndeshjen e cila po zhvillohet në stadiumin “Estadio da Luiz”…

​Zhbllokohet derbi Tottenham-Chelsea

Chelsea ka arritur që të kalon në epërsi ndaj Tottenhamit në “White Heart Leane” në derbin londinez. Në minutën e…

Një gol dhe një karton i kuq në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve – video

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj ndaj Borussia Munchengladbahut pas 29’ minutave lojë. Ishte Bernardo Silva ai që realizoi…

Chelsea realizon dy gola të shpejtë ndaj Sheffield United (VIDEO)

Chelsea e ka thelluar avantazhin ndaj Seffield Unitedit në 4-1, raporton KosovaPress. Ishin Thiago Silva në minutën e 77’ dhe…

Fiorentina dëshiron transferimin e Thiago Silvas

Pas francezit Franck Ribery, Fiorentina ëndërron një tjetër goditje të madhe me parametër zero. Sipas “Sky Sport”, objektiv i klubit…

Guardiola konfirmon të ardhmen e Silvas

Kontrata e tij me Manchester City skadon më 30 qershor, por prej kohësh David Silva ka deklaruar se do të…

Silva dëshiron të jetë pjesë e kombëtares së Brazilit

Thiago Silva nuk ka rinovuar kontratën me skuadrën franceze, PSG. Mbrojësi brazilian, pritet të largohet nga Paris Saing-Germaini gjatë kësaj…
error: