Pavarësisht startit jo të mirë, Simeone përkrah Griezmann dhe Suarez

Trajneri i Atletico Madridit Diego Simeone ka treguar përkrahje dyshen sulmuese Luis Suarez dhe Antoine Griezmann pas startit jo të…