​Kosova dhe Shqipëria shumë shpejt me Memorandum të ri për sigurimet

Në zyrat e Byrosë Kosovare të Sigurimit (BKS), drejtori Ekzekutiv i BKS-së, Sami Mazreku ka pritur në takim  Anila Hoxhën,…

​Radakoviq: Shumë shpejt do të fillojë faturimi i energjisë elektrike në veri

Dushan Radakoviq, drejtor ekzekutiv i Qendrës ACDC për Avokimin e Kulturës Demokratike, ka thënë për KosovaPress se shumë shpejt do…