Abdixhiku: Askush s’guxon t’i shtyjë zgjedhjet, askush s’guxon ta prekë demokracinë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku ka thënë se askush nuk guxon t’i shtyjë zgjedhjet dhe askush…
error: