Gruaja shtatzënë zbulon se është alergjike ndaj fëmijës së saj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Angli. Mediat e huaja, bëjnë me dije se një grua shtatzënë ka treguar…

Zaimina edhe si shtatzënë shfaqet elegante dhe më e bukur se kurrë

Këngëtarja e njohur shqiptare ka zgjedhur ditët e para të vitit që sapo hymë  duke postuar foto në rrjetet sociale…

Vëllai preu kokën e 19-vjeçares shtatzënë për shkak të dasmës

Një gruaje shtatzënë 19-vjeçare iu pre koka nga nëna dhe vëllai i saj në Indi. Të dy ishin të zemëruar…

Çfarë ndjen sikur të mbetesh shtatzënë gjatë koronavirusit?

Menjëherë pas skanimit të parë të Emma Finamore në shkurt, koronavirusi u bë një kërcënim i vërtetë në Britaninë e…