Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Hapja e shkollave në Shqipëri, PD: Shteti pa asnjë strategji

Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi tha sot në një deklaratë për mediat se Ministria e Arsimit nuk ka publikuar asnjë…

Kthehet normaliteti në Kakavijë

Situata në pikën kufitare mes Shqipërisë dhe Greqisë, atë të Kakavijës është normalizuar në mesnatë ku është bërë i mundur…

6 të vdekur dhe 143 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë, njofton se në 24 orët e fundit janë regjistruar 143 raste të reja dhe 6…

Tri viktima dhe 141 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë bën me dije se janë konfirmuar 141 raste dhe 3 viktima nga Covid-19 në 24…

5 të vdekur dhe 140 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë bën me dije se janë 5 viktima dhe 140 raste të reja në 24 orët…

Ksamili, destinacioni i kësaj vere

Rëra e bardhë dhe deti kristal në Ksamil, tërheq çdo vit turistët vendas e të huaj për të kaluar pushimet…

Shqipëri, katër viktima dhe 124 raste të reja me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri bëri të ditur se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 4 persona, ndërsa…

135 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri dhe 1 i vdekur

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 135 raste pozitive dhe 1 humbje…

Dy të mbytur në Himarë, dyshohet për një të tretë

Dy persona raportohet të kenë humbur jetën, ndërsa dyshohet edhe për një të tretë, për shkak të motit të keq…

5 viktima nga Covid-19 në Shqipëri dhe 126 raste të reja

Koronavirusi ka shënuar sërish rritje të bilancit në Shqipëri. Gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 126 raste…
error: