Policia jep detaje për shpërthimin që ndodhi dje në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se shpërthimi i djeshëm në Fushë Kosovë ka ndodhur nga një garantë dore. Në raportin…

Shpërthen inceneratori në Gjermani, tymi i zi mbulon qytetin

Një shpërthim i fuqishëm është ndjerë gjatë mëngjesit të së martës në Leverkusen të Gjermanisë. “Bild” publikoi disa foto dhe…

Krijohet fontana “artificiale” te “Tre Sheshirat”

Një fontant “artificiale” është krijuar te “Tre Sheshirat” në Prishtinë. Aty ka shpërthyer uji. Nga fotografitë e siguruara nga KosovaPress…
error: