​Moti sot, paralajmërohen reshje shiu

Gjatë së mërkurës moti do të jetë me diell, por që vranësirat që do të krijohen përgjatë ditës do të…

Moti për sot

Në Kosovë do të vazhdojë të mbajë mot i ndryshueshëm e i cili do të përcillet me riga shiut dhe…

Edhe sot mot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se vendi do të përfshihet nga reshjet e shiut dhe shkarkime rrufesh. Sipas…

​Sot mot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) parasheh që këtë të enjte vendi të përfshihet nga reshjet e shiut të cilat do…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme dhe të nesërmen parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat parashihen…

Moti sot

Mot i paqëndrueshëm do të mbizotëroj në fillim të javës. Rreze dielli dhe vranësia të cilat gjatë ditës nuk do…