Moti për sot

Sot dhe nesër në vendin tonë moti do të jetë i paqëndrueshëm. Në pjesën e parë të ditës do të…

Moti sot dhe nesër

Moti i ndryshueshëm do të mbajë edhe sot në vendin tonë. Gjatë ditës do të jetë mot me diell dhe…

Moti sot dhe nesër

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm. Gjatë ditës, në disa vende moti do të jetë me…

Moti në Kosovë

Të martën (sot), në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell. Gjatë pasdites përreth viseve malore mund të…

​Dy ditët e ardhshme do të jenë me borë dhe shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të ketë reshje shi…

​Çfarë moti do të kemi në dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme, në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë…

​Çfarë moti do të kemi në dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme temperaturat maksimale në vendin tonë do të arrijnë…