Moti në Kosovë

Të martën (sot), në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell. Gjatë pasdites përreth viseve malore mund të…

​Dy ditët e ardhshme do të jenë me borë dhe shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të ketë reshje shi…

​Çfarë moti do të kemi në dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme, në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë…

​Çfarë moti do të kemi në dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme temperaturat maksimale në vendin tonë do të arrijnë…
error: