Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se situatë afërsisht e ngjashme meteorologjike paraqitet gjatë dy ditëve të ardhshme të parashikimit.…

Moti sot

Moti në vendin tonë do të jetë i ndryshueshëm. Nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftojnë se në vend do të…

Moti për ditën e sotme

Në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë…

Javë me mot të ndryshueshëm

Me mot të ndryshueshëm do të nisë java e fundit e gushtit. Me vranësira, shi dhe intervale me diell, do…

Mot i paqëndrueshëm, temperaturat për sot

Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të paqëndrueshme ajrore. Mot jostabil të shoqëruara me erëra,…

Moti sot në Kosovë

Moti në vendin tonë  edhe sot do të jetë i paqëndrueshëm. Në mëngjes do të jetë mot i nxehtë dhe…

Moti sot dhe nesër

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i nxehtë dhe me diell. Këto temperatura do të na shoqërojnë edhe…

Shi dhe breshër në Istog me rrethinë (Video)

Një stuhi e fuqishme me shi, breshër, erëra dhe shkarkime rrufesh ka goditur të shtunën pjesën dërmuese të Kosovës. Në…

Moti për sot

Sot dhe nesër në vendin tonë moti do të jetë i paqëndrueshëm. Në pjesën e parë të ditës do të…

Moti sot dhe nesër

Moti i ndryshueshëm do të mbajë edhe sot në vendin tonë. Gjatë ditës do të jetë mot me diell dhe…
error: