Sot mot i vranët e me reshje shiu

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

​Sot mot me shi, nesër me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të premten do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu, ndërsa të…

Edhe sot mot me shi

Të martën në Kosovë do të mbajë mot i vranët e me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

Mot me shi e reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe…

​Edhe sot mot me shi në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët me shi dhe…

Sot mot me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të mërkurën do të mbajë mot i vranët me reshje shiu dhe bore. Ndërsa…

Mot i ndryshueshëm, parashihen edhe reshje shiu

Ndryshe prej javës që lamë pas kur moti ishte kryesisht me diell këtë vikend moti në Kosovë do të jetë…

Edhe sot mot i vranët dhe me reshje shiu e bore

Edhe sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe herë pas here me reshje të dobëta shiu dhe…

Mot me shi e reshje bore

Mot i vranët e me reshje të dobëta shiu dhe bore do të mbajë sot dhe nesër në Kosovë. Instituti…

Edhe sot mot me shi dhe borë

Edhe të martën Kosova do të përfshihet nga reshjet e shiut dhe të borës. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…