​Moti për sot

Edhe gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Kjo situatë meteorologjike do të krijoj kushte…

​Sot mot me shi

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë kësaj të…

Sot mot i vranët e me reshje shiu

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

​Sot mot me shi, nesër me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të premten do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu, ndërsa të…

Edhe sot mot me shi

Të martën në Kosovë do të mbajë mot i vranët e me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

Mot me shi e reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe…

​Edhe sot mot me shi në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët me shi dhe…

Sot mot me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të mërkurën do të mbajë mot i vranët me reshje shiu dhe bore. Ndërsa…

Mot i ndryshueshëm, parashihen edhe reshje shiu

Ndryshe prej javës që lamë pas kur moti ishte kryesisht me diell këtë vikend moti në Kosovë do të jetë…

Edhe sot mot i vranët dhe me reshje shiu e bore

Edhe sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe herë pas here me reshje të dobëta shiu dhe…
error: