Sot mot i vranët dhe me shi

Sot gjatë gjithë ditës pritet të mbajë mot i vranët dhe me shi. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale…

Parashikimi i motit për dy ditë

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës nesër dhe të enjten pritet të mbajë kryesisht mot i vranët dhe me reshje shiu,…

Mot me shi

Me reshje të mëdha të shiut ka nisur mëngjesi i sotëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se do…

Sot mot me shi dhe reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se gjatë ditës së sotme do të ketë reshje shiu dhe bore. Temperaturat…

Sot mot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) paralajmëroi njoftoi se sot (e mërkurë) dhe nesër (e enjte) do të mbajë mot i…

Moti sot

Mot i vranët e vende-vende parashihet të ketë reshje shiu e bore. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…