​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell…

​Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se gjatë ditës së sotme vendi do të përfshihet nga vranësirat e dendura të…

Moti për sot

Në Kosovë do të vazhdojë të mbajë mot i ndryshueshëm e i cili do të përcillet me riga shiut dhe…

Moti me shi edhe sot

Mot me shi e intervale me diell do të mbizotërojë sot në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Moti për sot

Moti do të vazhdoj të jetë i ndryshueshëm gjatë kësaj jave në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Edhe sot mot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se vendi do të përfshihet nga reshjet e shiut dhe shkarkime rrufesh. Sipas…

​Sot mot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) parasheh që këtë të enjte vendi të përfshihet nga reshjet e shiut të cilat do…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme dhe të nesërmen parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat parashihen…

Sot mot i vranët dhe me shi

Gjatë ditë së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik të Kosovës (IHMK)…
error: