Shi dhe rrufe në Prishtinë (Video-Foto)

Një shi paska më intenziv dhe i shoqëruar edhe me rrufe po bije aktualisht në kryeqytet. Krejt kjo ka bërë…

Moti i vranët, edhe sot do të ketë reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuat se të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe jostabil. Sipas institutit,…

Moti, sot dita më e nxehtë e javës

Mot i nxehtë dhe me vapë do të vazhdojë të mbajë edhe gjatë së mërkurës e së enjtes. Të mërkurën…

Moti për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë kësaj jave do të mbaj mot i nxehtë. Të hënën parashihet…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell…

​Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se gjatë ditës së sotme vendi do të përfshihet nga vranësirat e dendura të…

Moti për sot

Në Kosovë do të vazhdojë të mbajë mot i ndryshueshëm e i cili do të përcillet me riga shiut dhe…

Moti me shi edhe sot

Mot me shi e intervale me diell do të mbizotërojë sot në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Moti për sot

Moti do të vazhdoj të jetë i ndryshueshëm gjatë kësaj jave në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…
error: