Radikalët pranojnë humbjen elektorale, Sheshel nuk del para mediave

Milan Damjanoviq nga Partia Radikale Serbe tha sonte se kjo parti nuk e kaloi pragun zgjedhor dhe për këtë fajësoi…

Sheshel kërcënon me vdekje Gjukanoviqin

Krimineli i dënuar i luftës, Vojislav Seselj, në programin e TV Happy, ka kërcënuar presidentin e Malit të Zi Milo…
error: