​Kundër diabetit, kontrolle falas në shesh

Kontrolle falas për të gjithë qytetarët po ofron në sheshin “Zahir Pajaziti” stafi mjekësor i Spitalit Amerikan. Matja e tensionit…

Kafe dhe çaj falas, dy ditë në shesh

Është hapur sot edicioni i gjashtë i festivalit të çajit dhe kafes, ku për tri ditë radhazi qytetarët do të…