Vdes Latfi Kryeziu, pronar i Shell Kosova

Ka vdekur biznismeni Latif Kryeziu. I ndjeri ishte  i njohur si pronar i SHELL KOSOVA, që ka rreth 60 pika…

Shell shperblen klientet me kartelën ClubSmart

Shell Kosova njofton të gjithë klientët se nga tani mund të pajisen me kartelën me të përhapur në botë Shell…

Zbritje e madhe në Shell Kosova

Për nderë të festes së Fitër Bajramit ejani dhe përfitoni zbritje 6 cent në të gjitha pikat e Shell, si…

Përfito më shumë me kartelën më të re që ofron Shell

Situata aktuale në vend çdo ditë e më shume po i rikthehet normales dhe rastet me COVID-19 vetëm sapo zvogëlohen,…

Njoftim nga Shell Kosova

Në këtë kohë kur të gjithë i ngrisin çmimet është gjigandi global i derivateve SHELL në Kosovë i cili mendon…

Sqarim nga Shell Kosova

Të nderuar qytetarë të Republikës së Kosovës dhe klientë të Shell-it Shell është prezent në Republikën e Kosovës prej datës…

Shell Kosova për nder të ditës së pavarësisë ofron zbritje -7 cent me 17 shkurt

Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17…
error: