Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale pret në takim shefin e EULEX-it

Paraditen e së mërkurës, kryeprokurori i Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, Blerim Isufaj, ka pritur në takim Shefin e…

Kryetari i KQZ-së takohet me shefin e misionit të OSBE-së

Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Kreshnik Radoniqi priti në takim shefin e misionit të OSBE-së në Kosovë, Michael…

​Shefi i Misionit të UNHCR-it: Sfidë mbetet integrimi i refugjatëve dhe kthimi i të zhvendosurve

Shefi i Misionit të UNHCR-ti në Kosovës, Eroll Arduç ka zhvilluar takim me anëtarët e  Komisionit për të Drejtat e…