Shakira sulmohet nga derrat e egër në mes të Barcelonës

Ylli i muzikës pop Shakira thotë se ishte viktimë e një sulmi nga dy derra të egër teksa shëtiste në…

Shakira rrezikon të shkojë në burg

Këngëtarja e famshme Shakira është përfshirë së fundmi në telashe për shkak të mospagimit të taksave. CNN raporton se këngëtarja…

Shakira bëri një gabim në vitin 2012, për këtë e “fajëson” vjehrrën

Shakira njihet si një nga vajzat më të bukura në industrinë e muzikës në botë, madje shpesh është komentuar edhe…

Shakira ndryshon imazhin, duket si një vajzë

Shakira është e njohur për flokët e saj të bollshme, dhe ajo zbuloi në Instagram se si ndryshoi pamjen e…

Shakira pozon trupin perfekt në kostume banje – foto

Këngëtarja latine Shakira tërheq vëmendjen me pamjen e saj kudo që shfaqet. Ajo ishte duke pushuar në plazh, duke ngacmuar…
error: