Mbappe iu jep fund spekulimeve, tregon se çfarë ndodhi në afatin kalimtar veror

Kylian Mbappe ka pranuar se i ka thënë Paris Saint-Germainit se donte të largohej në korrik pas interesimit të raportuar…

Euforia e Laportas: Shkojmë në Francë me idenë e përmbysjes

Joan Laporta festoi triumfin e tij në zgjedhjet presidenciale në Barcelonë, duke tejkaluar rivalët Víctor Font dhe Toni Freixa. Bosi…

PSG konfirmon shkarkimin e Tuchel

Trajneri gjerman largohet pas dy vjet e gjysmë nga “Parc des Princes”. Paris Saint-Germain e kanë konfirmuar shkarkimin e trajnerit…