Ronaldo shënon golin e parë të këtij sezoni me United – video

Superylli portugez më në fund ka arritur ta gjejë golin e tij të parë të këtij sezoni me gjigantin anglez,…

Kampioni e nis me humbje sezonin e ri, Rahoveci mposht Yllin

Ka përfunduar përballja tejet interesante mes Rahovecit dhe Golden Eagle Yllit, ku kjo ndeshje e hapi sezonin e ri 2022/23…

Dinamo Zagrebi befason Chelsean, anglezët e nisin me humbje sezonin e ri të Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Dinamo Zagrebit dhe asaj të Chelseat, ku gjiganti anglez e ka filluar…

Chelsea pëson humbjen e dytë të sezonit, befasohet nga Southampton

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Southampton dhe asaj të Chelseat, ku nikoqirët kanë arritur të arkëtojnë pikët…

Liverpooli e nis me barazim sezonin e ri të Premier Ligës

Ka përfunduar gjithçka sa i përket ndeshjes mes Fulhamit e Liverpoolit, ku të dy skuadrat kanë arkëtuar pikët e para…