Hernandez humbet sezonin si pasojë e lëndimit

Kombëtarja e Francës e ka konfirmuar shkallën e lëndimit të mbrojtësit, Lucas Hernandez, dhe ky lajm nuk është aspak i…

Çmenden të gjithë në stadium, ylli i Leicester shënon golin e sezonit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Evertonit dhe Leicesterit, ku ky i fundit ka arritur të kalojë në epërsi.…

Superkompjuteri parashikon fundin e sezonit për Liverpoolin

Tanimë nuk është sekret fillimi i dobët i sezonit aktual që Liverpooli e ka bërë nën drejtimin e trajnerit, Jurgen…

Njoftohuni me portierin e vetëm që këtë sezon e ka mbajtur portën e paprekur ndaj Cityt

Manchester City barazoi sot pa gola në ndeshjen kundër Copenhagen në Ligën e Kampionëve. City i kishte fituar tre ndeshjet…

Ata ishin kampionë të Anglisë 6 vjet më parë, tani arritën fitoren e parë të sezonit

Leicester City shkatërroi Nottingham Forestin me rezultat bindës 4:0 në derbin e fundit të Premier ligës angleze. Kjo ishte vetëm…

Ronaldo shënon golin e parë të këtij sezoni me United – video

Superylli portugez më në fund ka arritur ta gjejë golin e tij të parë të këtij sezoni me gjigantin anglez,…

Kampioni e nis me humbje sezonin e ri, Rahoveci mposht Yllin

Ka përfunduar përballja tejet interesante mes Rahovecit dhe Golden Eagle Yllit, ku kjo ndeshje e hapi sezonin e ri 2022/23…

Dinamo Zagrebi befason Chelsean, anglezët e nisin me humbje sezonin e ri të Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Dinamo Zagrebit dhe asaj të Chelseat, ku gjiganti anglez e ka filluar…

Chelsea pëson humbjen e dytë të sezonit, befasohet nga Southampton

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Southampton dhe asaj të Chelseat, ku nikoqirët kanë arritur të arkëtojnë pikët…

Liverpooli e nis me barazim sezonin e ri të Premier Ligës

Ka përfunduar gjithçka sa i përket ndeshjes mes Fulhamit e Liverpoolit, ku të dy skuadrat kanë arkëtuar pikët e para…