​Sekuestrohet një armë në një aheng familjar në Mitrovicë

Pasditen e së mërkurës është pati të shtëna me armë zjarri në fshatin Koshtovë të Mitrovicë. Për çka policia ka…

Operacion antidrogë në Durrës: Arrestohen 4 persona, sekuestrohet 900 gramë kokainë

Katër persona janë arrestuar në Durrës gjatë operacionit antidrogë i koduar “Taksisti”. Katër personat u arrestuar për prodhim dhe shitje…
error: