Serie A, derbi mes Juventusit dhe Atalantas

Serie A vazhdon sot me xhiron e 14 ku do të kemi disa ndeshje tejet interesante, ndër to derbi mes…

Serie A, derbi mes Atalantas e Lazios

Liga italiane e njohur ndryshe edhe si Serie A rikthehet sot me tri ndeshje interesante në kuadër të xhiros së…

Napoli merr kreun e tabelës së Serie A, mposht Bolognan

Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së 10 në Serie A mes Napolit e Bolognas, ku nikoqirët kanë shënuar…

Lazio-Fiorentina ndeshja kryesore në Serie A

Liga italiane e njohur ndryshe si Serie A vazhdon sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së…

Serie A, vazhdon sot xhiro e 10

Liga italiane e njohur ndryshe edhe si Serie A rikthehet sot me tri përballje interesante, në kuadër të xhiros së…

​Telashe brenda skuadrës së madhe italiane, trajneri përplaset me lojtarët

Brenda skuadrës së madhe italiane, Lazio, është duke mbretëruar një situatë shumë delikate dhe e tensionuar për shkak  të formës…

Lazio-Inter, ndeshja kryesore në Serie A

Serie A do të rikthehet sot me tre ndeshje interesante në kuadër të programit për xhiron e tetë të sezonit…

Serie A, ndeshja më interesante ajo mes Torinos e Juventusit

Serie A rikthehet sot me tre ndeshje interesante në kuadër të xhiros së shtatë të sezonit të ri 2021/22. Ndeshja…

Nuk ka fitues në ndeshjen mes Interit dhe Atalantas

Ka përfunduar ndeshja mes Interit dhe Atalantas, e cila ishte e vlefshme për xhiron e gjashtë të sezonit të ri…

Drama në ndeshjen mes Spezias dhe Milanit, mysafirët vazhdojnë me fitore

Ka përfunduar ndeshja mes Spezias dhe Milanit, që ishte e vlefshme për xhiron gjashtë të sezonit të ri 2021/22 të…