Serie A: Policia financiare po heton transferimet 2018-2019

Klubi i futbollit Inter ka lëshuar një deklaratë ku thuhet se po bashkëpunon me policinë financiare, por thekson se asnjë…

Serie A, derbi mes Atalantas dhe Romës

Serie A rikthehet sot me vetëm tri ndeshje, të vlefshme këto për xhiron e 18 të sezonit 2021/22. Ndeshja më…

Interi mposht Cagliarin, merr kreun e tabelës në Serie A

Ka përfunduar ndeshja e fundit e programit të sotëm në Serie A, ku kampioni aktual Inter ka vazhduar me fitore.…

Interi kërkon vendin e parë në Serie A, pret në shtëpi Cagliarin

Sot me fillim nga ora 20:45 kampioni italian Inter do të zhvillojë ndeshje si vendas kundër skuadrës së Cagliarit. Ndeshja…

Agjenti i Lukakut: Do ta shohim atë në Serie A

Sot, kampioni evropian Chelsea zhvillon ndeshje kundër Leeds United, e cila është e vlefshme për xhiron e 16 të Premier…

Serie A, ndeshje interesante mes Venezias dhe Juventusit

Serie A rikthehet sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 17 të sezonit 2021/22. Fillimisht, këtë program…

Serie A, këto janë ndeshjet e sotme

Liga italiane e njohur ndryshe si Serie A vazhdon sot me xhiron e 15, ku në program do të kemi…

Serie A, Juventusi kërkon me çdo kusht t’i rikthehet fitoreve

Serie A rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 15 të sezonit 2021/22. Ndeshja më…

Serie A, derbi mes Juventusit dhe Atalantas

Serie A vazhdon sot me xhiron e 14 ku do të kemi disa ndeshje tejet interesante, ndër to derbi mes…

Serie A, derbi mes Atalantas e Lazios

Liga italiane e njohur ndryshe edhe si Serie A rikthehet sot me tri ndeshje interesante në kuadër të xhiros së…