Përfundon kampionati në Serie A, mbetet jashtë Ligës së Kampionëve gjiganti i njohur

Është zhvilluar sonte xhiroja e 38-të dhe e fundit e kampionatit italian Serie A nga ku edhe u përcaktuan tri…

Rikthehet Serie A, Napoli vazhdon garën për “Top 4”

Liga italiane e njohur ndryshe edhe si Serie A do të vazhdoj sot me disa ndeshje interesante në kuadër të…

Serie A bëhet me një anëtar të ri

Futbollistët e Empolit u kualifikuan në Serie A pasi mposhtën Cosenza 4:0 në shtëpi, në ndeshjen e xhiros së 36-të…

Roma-Atalanta, formacionet zyrtare

Xhiro e 32 në Serie A do të vazhdojë sot me një derbi tejet interesant, ku Roma pret në shtëpi,…

Serie A, ja ndeshjet e sotme

Liga italiane e njohur ndryshe me emrin Serie A, rikthehet sot me disa takime interesante në kuadër të xhiros së…

Serie-A/ Trajneri i skuadrës së madhe vë në dyshim të ardhmen e tij

Claudio Ranieri përgëzoi Gennaro Gattuson pas disfatës ndaj Napolit, por ngriti më shumë pyetje për të ardhmen e tij në…

Programi i ndeshjeve në Top 5 liga evropiane

Pas ndeshjeve në Ligën e Kampionëve dhe në atë të Evropës, sot do të kemi mundësin që t’i përcjellim disa…

Serie A, vazhdon xhiro e 27-të

Liga italiane e njohur ndryshe edhe si Serie A, vazhdon sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros së…

Juventus-Lazio, ndeshja kryesore në Serie A

Liga italiane e njohur ndryshe edhe si Serie A, vazhdon sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros 26-të.…

Serie A, Milan do të kërkoj fitoren që të ruaj hapin drejt titullit me Interin

Liga kryesore e Italisë, e njohur ndryshe edhe si Serie A, do të vazhdoj sot me disa ndeshje interesante në…
error: