Lazio-Inter, ndeshja kryesore në Serie A

Serie A do të rikthehet sot me tre ndeshje interesante në kuadër të programit për xhiron e tetë të sezonit…

Serie A, ndeshja më interesante ajo mes Torinos e Juventusit

Serie A rikthehet sot me tre ndeshje interesante në kuadër të xhiros së shtatë të sezonit të ri 2021/22. Ndeshja…

Nuk ka fitues në ndeshjen mes Interit dhe Atalantas

Ka përfunduar ndeshja mes Interit dhe Atalantas, e cila ishte e vlefshme për xhiron e gjashtë të sezonit të ri…

Drama në ndeshjen mes Spezias dhe Milanit, mysafirët vazhdojnë me fitore

Ka përfunduar ndeshja mes Spezias dhe Milanit, që ishte e vlefshme për xhiron gjashtë të sezonit të ri 2021/22 të…

Serie A, sot zhvillohen tre ndeshje interesante

Liga italiane e njohur ndryshe si Serie A do të vazhdojë sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të…

Serie A vazhdon sot me xhiron e pestë

Serie A do të vazhdojë sot me disa ndeshje interesante, në kuadër të xhiros së pestë. Dy nga ndeshjet më…

Serie A kthehet me tri takime interesante

Liga e italisë e njohur ndryshe si Serie Ado të rikthehet sot me tre ndeshje në kuadër të xhiros së…

Napoli-Juventus, derbi i xhiros së tretë në Serie A

Serie A do të rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së tretë të sezonit të…

Serie A: Këto janë transferimet e kompletuara nga skuadrat italiane

Interi, Juventusi dhe Milani këtë merkato humbën disa nga lojtarët më të mirë. Juventus humbi Cristiano Ronaldon, i cili u…

Serie A zhvillon xhiron e dytë

Sot do të vazhdojë xhiro e dytë e ndeshjeve në ligën italiane ndryshe të njohur edhe si Serie A, me…