“Ibrahimovic është një 40 vjeçar”, Calhanoglu thumbon Zlatanin pasi fitoi Serie A me Milanin

Ylli turk i është kundërpërgjigjur Zlatan Ibrahimovicit pasi ai u tall me të gjatë festimeve të titullit të “Rossonerëve”. Calhanoglu…

Lukaku dëshiron rikthimin në Serie A, Interi nuk mund ta përballojë çmimin e tij

Sulmuesi i Chelseat dëshiron me çdo kusht rikthimin e tij në Serie A. Sulmuesi belg, Romelu Lukau, është shumë pranë…

Dita e titujve, ndeshje tejet interesante në Premier Ligë e Serie A – foto

Sot do të jetë një ditë tejet interesante për të gjithë futbolldashësit, ku në Premier Ligë dhe Serie A dita…

Serie A, Interi synon kreun e tabelës me fitore kundër Bolognas

Tre ndeshje do të zhvillohen sot në Serie A të vlefshme këto për xhiron e 20, të cilat ishin pezulluar…

Juventusi bën një hap prapa titullit në Serie A, barazon me Bolognan

Ka përfunduar ndeshja dramatike mes gjigantit italian Juventus dhe skuadrës së Bolognas, ku nuk është vendosur fituesi në stadiumin “Allianz”.…

Interi dhe Milani vazhdojnë sot garën për titull në Serie A

Dy rivalët e përbetuar italian, Interi dhe Milani, do të vazhdojnë sot garën drejt titullit të Serie A, ku do…

Cesar flet për titullin e Serie A, tregon cila skuadër do ta fitojë

Ish-portieri brazilian Julio Cesar ka thënë që beson që ish-klubi i tij, Interi, i ka të gjitha mundësitë për ta…

Burgoset lojtari i Serie A, i kishte dhënë tifozit armë para se të hynte në stadium

Ish-lojtari i Atletico Madridit, tani lojtar te Sassuolo, Nicolas Schiappacasse ishte arrestuar në janar në shtetin e tij Uruguain, pasi…

Probleme për Interin, një fitore në shtatë ndeshjet e fundit të Serie A

Kampioni italian Inter së fundmi është duke kaluar nëpër një formë tejet të dobët në Serie A, ku edhe ka…

Interi dështon të mbajë hapin drejt titullit të Serie A, barazon me Fiorentinan

Ka përfunduar ndeshja interesante në stadiumin “Giuseppe Meazza” mes kampionit italian Inter dhe skuadrës së Fiorentinas. Pas 90’ minutave lojë…