​Me ftesë të Realit, sonte në “Santiago Bernabeu” do të jetë një grup special i tifozëve

Në kuadër të xhiros së katërt të La Ligas, Real Madridi sonte të ballafaqohet me skuadrën e Celta Vigos. “Los…

Santiago Bernabeu do të bëhet me bar të lëvizshëm

Reali i Madridit po planifikon një ndërhyrje në stadiumin “Santiago Bernabeu”, për ta bërë më luksoz dhe me një “look”…
error: