Romano: Mbyllet gjithçka, Sancho lojtar i Manchester United

Jafon Sancho tashmë mund të konsiderohet lojtar i Manchester United. Gazetari i njohur Fabrizio Romano raporton se Borussia Dortmundi dhe…
error: