Tuchel kërkon edhe yllin e Bayernit në Chelsea

Chelsea ka zhvilluar një merkato shumë cilësore gjatë kësaj vere, por trajneri Thomas Tuchel vazhdon të shikojë për emra të…

Sane flet si lojtar i Bayernit: Erdha për të fituar Ligën e Kampionëve

Pasi kaloi me sukses viziatat mjekësore, Leroy Sane u zyrtarizua si goditja e parë e madhe e Bayern Munich në…

Bayerni ka rezervuar numrin e fanellës për Sane

Sane pritet të vazhdoj karrierën tek skuadra e Bayern Munchen. Mediat gjermane dhe angleze raportojnë se lojtair ka arritur marrëveshje…

Manchester City i kërkon Bayernit të dyfishojë ofertën për Sane

Bayern Munchen i është kërkuar të dyfishojë ofertën e tyre për sulmuesin e Manchester Cityt, Leroy Sane. Sulmuesi gjerman është…

Bayerni nuk heq dorë nga Sane

Bayern Munich i rikthehet fuqishëm pistës Leroy Sane. Telenovela që ka nisur që verën e kaluar nuk ka përfunduar ende…