E konfirmuar, Sanches te PSG është punë e kryer

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano, e ka konfirmuar sot që transferimi i mesfushorit Renato Sanches te Paris Saint-Germain është punë…

Sanches te Milani drejt dështimit, PSG shumë afër transferimit të tij

Si duket çështja e transferimit të Renato Sanches nga Milani ka përfunduar, pasi që mesfushori portugez pritet të qëndrojë në…

Milani arrin marrëveshje me Lille për Renato Sanches

Gjiganti italian, AC Milan, kurrë nuk ka hequr dorë nga transferimi i Renato Sanchesit, dhe tani është i gatshëm që…