Pjesa e parë: Barça e United nuk e gjejnë golin, njëjtë edhe Roma me Salzburgun

Ka përfunduar pjesa e parë në katër ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Ligën e Evropës, ku kemi rezultate interesante…

Luftë mes Milanit dhe Salzburgut për të siguruar eliminatoret, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes AC Milan dhe RB Salzburg, ku të…

Chelsea rikthen epërsinë kundër Salzburgut – video

Mysafirët kanë arritur ta gjejnë edhe golin e dytë të ndeshjes në stadiumin “Red Bull Arena”. Chelsea ka kaluar në…

Barazohet rezultati mes Salzburgut e Chelseat – video

Tanimë është barazuar gjithçka sa i përket rezultatit në ndeshjen mes RB Salzburgut dhe Chelseat, ku vendasit kanë gjetur golin…

Zhbllokohet rezultati mes Salzburgut e Chelseat – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes RB Salzburgut dhe Chelseat, ku është shënuar goli i parë në stadiumin “Red…