Klopp flet për situatën Salah-Al Ittihad

Dita e djeshme ishte stresuese për tifozët e Liverpoolit, pasi që filluan spekulime që Mohamed Salah është cak i interesimit…

Al Ittihad nuk heq dorë nga transferimi i Salah

Edhe pse agjenti i Mohamed Salah, Ramy Abbas Issa, e konfirmoi se klienti i tij mbetet i përkushtuar ndaj Liverpoolit,…

Momenti kur Salah thyen rekordin e Steven Gerrard (VIDEO)

Momentalisht është duke u zhvilluar ndeshja tejet interesante mes Liverpoolit dhe Bournemouthit, ku futbollistët e Jurgen Klopp po avancojnë minimalisht.…

Salah kalon Liverpoolin në epërsi ndaj Bournemouthit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Bournemouthit dhe Liverpoolit.…

Zyrtare: Mohamed Salah transferohet në Arabinë Saudite

Një emër i njohur i futbollit ka kompletuar sot transferimin e tij në Arabinë Saudite, ku Mohamed Salah i është…

Salah i shënon Brentfordit (VIDEO)

Skuadra e Liverpoolit ka gjetur golin e para në ndeshjen ndaj Brentfordit, që po luhet në “Anfield Road”. Liverpooli ka…

Haaland barazon rekordin e Salah, City thellon epërsinë ndaj Leicester (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Etihad”, ku kampioni anglez po vazhdon me hapa të sigurt drejt fitores.…

Salah mungon në stërvitjen e Liverpoolit para ndeshjes me Arsenalin

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah nuk është parë në stërvitjen e sotme të klubit, ndërsa “Të Kuqtë” po përgatiten për…