Dy rusët non-grada i mbledhin “plaçkat” dhe ikin nga Kosova

RTK ka siguruar fotot derisa dy rusët e shpallur persona non-grata nga Presidentja e Republikës së Kosovës, i mbushin bagazhet…

Shpallja e rusëve “non grata” u bë me kërkesë të AKI-së

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka njoftuar se janë shpallur persona “non grata” dy zyrtarë rusë. Sipas Osmanit, zyrtarët që…
error: