​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet

Policia në Prishtina ka arrestuar një të dyshuar mashkull kosovar për shkak se i kishte këputur kabllot e rrymës si…

Policia jep detaje për plagosjen tek Rruga “B”

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës tek Rruga “B” në Prishtinë. Policia tregon se viktima ka…

Theret me thikë një grua në rrugën “B”

Një grua ka ther me thikë një grua tjetër në rrugën “B” në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, për…

Arrestohet 29 vjeçari për gjuajte me armë dhe plagosje te rruga “B”

Një 29  vjeçar është arrestuar lidhur me rastin e gjuajtjes më armë në mbrëmjen e së mërkurës që ndodhi në…

Eksploziv e të shtëna me armë zjarri, pamje pas grabitjes së bankës te Rruga “B”

Mëngjesin e së premtes një bankë në Rrugën “B” është grabitur. Gjatë grabitjes është përdorur eksploziv e më pas ka…

Përdoret eksploziv për grabitjen e bankës në Prishtinë, gjuajnë me armë rojën

Në orën 05:30 të mëngjesit të sotëm është grabitur një bankë në Rrugën “B” në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së…

Të shtëna me armë zjarri e grabitje në një bankë te Rruga “B”

Një bankë që gjendet tek Rruga “B” në Prishtinë është grabitur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm. Ndërkohë…

​Kamioni godet një këmbësor tek rruga “B” në Prishtinë

Një këmbësor ka pësuar lëndime trupore shkak i goditjes nga një kamion që ndodhi të mërkurën rreth orës 12:00 në…