Edhe sot mot me shi

Edhe gjatë ditës së sotme vendi do të përfshihet nga reshjet e shiu dhe shkarkime rrufesh. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

​Sot mot me shi

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë kësaj të…

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se situatë afërsisht e ngjashme meteorologjike paraqitet gjatë dy ditëve të ardhshme të parashikimit.…

Moti për sot

Sot dhe nesër në vendin tonë moti do të jetë i paqëndrueshëm. Në pjesën e parë të ditës do të…