​Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë parashihet të mbajë mot i vranët dhe me pak rreze dielli. Vranësirat vende-vende parashihen të sjellin…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon mot kryesisht të vranët por nuk do të mungojnë as rrezet e diellit nëpër disa…

​Moti për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se nesër dhe pasnesër protet të mbajë mot kryesisht i vranët, por me rreze dielli nëpër…