Rrahje për mbeturina, dy të arrestuar

Dy persona janë arrestuar në fshatin Milloshevë të Obiliq, pasi janë përleshur ndërmjet vete si pasojë e një zënke që…

Tri raste të rrahjeve në mes vëllezërve

Tri raste të rrahjeve më mes shtatë vëllezërve në mes vete kanë ndodhur në qytete të ndryshme të Kosovës, brenda…

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell – video

Në mediat boshnjake qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën…

Policia deklarohet rreth incidentit në ‘Bill Clinton”

Tre persona janë shoqëruar në stacionin policor në Prishtinë, pas një rrahje masive që ka ndodhur në rrugën “Bill Clinton”.…

Rrah policët, i bën për spital  

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit derisa ishte në stacion…

Rrahje pas një ndeshje sportive në Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje pas zhvillimit të ndeshjes sportive në Gjakovë, dy të dyshuar meshkuj janë rrahur…

Mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor, dy të plagosur në Prishtinë

Gjashtë persona janë rrahur mes veti dje në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor. Sipas Policisë, njëri prej…

Rrah babanë, e bën për spital

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjilan pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me prindërit e tij,…

Tre të lënduar në përleshjen mes shqiptarëve dhe serbëve në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në orët e pasdites në Fushë Kosovë ka ardhur deri te një përleshje midis…

Përleshje pas mosmarrëveshjes në komunikacion

Katër persona janë shoqëruar në stacionin policor në Prizren, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje në komunikacion janë përleshur…
error: