Rrahje në mes femrave, kërkojnë trajtim mjekësor

Dy femra kanë pranuar trajtim mjekësor, pasi që të njëjtat pas një mosmarrëveshje verbale janë rrahur mes veti. Rasti ka…

​Arrestohet ferizajasi që rrahu nënën e tij

Një person në Ferizaj është arrestuar meqë kishte sulmuar nënën e tij. Për çka asaj i është ofruar më pas…

Rrahje në mes dy familjeve në Mitrovicë, lëndohet një person

Një rrahje në mes dy familjeve ka ndodhur dje pasdite në Mitrovicë, ku si pasojë një person është goditur me…

Rrahu babain e tij, arrestohet një person në Gjakovë

Një person ka rrahur babain e tij në Gjakovë. Policia njofton se personi që sulmoi të atin është arrestuar të…

Arrestohet një person në Gjakovë, rrahu nënën dhe babain e tij

Një person në Gjakovë ka ushtuar dhunë fizike dhe psikike ndaj prindërve të tij. Nga lëndimet e shkaktuara, nëna dhe…

Rrihen mes veti dy persona në Prishtinë, arrestohen nga policia

Një rrahje ndërmjet dy personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet. Këtë lajm e ka…

Përleshje në mes disa personave në një lokal në Pejë

Një përleshje në mes të disa personave ka ndodhur mbrëmë pas mesnatë në një lokal në Pejë. Njësiti policor ka…

Rrihen mes vete 7 persona në Podujevë

Të hënën shtatë persona janë rrahur mes vete në Podujevë. Gjashtë të dyshuarit kanë kërkuar tretman mjekësor dhe më pas…

Rrahje në Ferizaj, lëndohen tre qytetarë të Shqipërisë

Katër shqiptarë të Shqipërisë janë rrahur mes vete në Ferizaj. Policia e Kosovës ka njoftuar se tre persona kanë pësuar…

Përfshihen në rrahje pesë persona, shkak prona

Janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që pas një mosmarrëveshje në lidhje me një pronë janë përfshirë në…
error: