Dehen me raki dhe nisin rrahjen masive, 7 të arrestuar në Nebregosht të Prizrenit

Policia e Kosovës ka arrestuar sot shtatë persona të përfshirë në një rrahje masive në një lokal të fshatit Nebregosht…

​Gjashtë persona rrihen mes vete në Prishtinë

Pas një mosmarrëveshje gjashtë persona janë rrahur mes vete në Prishtinë. Nga policia kanë treguar se të gjashtë personat kanë…

Rrahje mes dy familjeve në Podujevë, 9 persona pranojnë tretman mjekësor

Një rrahje ka ndodhur mes dy familjeve në Podujevë të martën. Në këtë përleshje janë përfshirë nëntë meshkuj, të cilët…

Rrahje në Prishtinë, arrestohen pesë persona

Mesnatës e së shtunës janë arrestuar pesë persona në Prishtinë. Policia raporton se ata u rrahën mes vete. Të dyshuarit…

Gruaja në Prishtinë rrahet nga dy djemtë e saj

Një grua në Prishtinë është rrahur nga dy djemtë e saj. Policia tregon se mbrëmjen e16 korrikut ajo kërkoi ndihmë…

Rrahu të fejuaren për shkaqe xhelozie

Një grua në Dragash është rrahur nga i fejuari i saj. Deri te rrahja raportohet të ketë ardhur për shkak…

​Rrihen dy vëllezër në Prizren

Dy vëllezër në Prizren janë rrahur ndërmjet vete. Deri te rrahja raportohet të ketë ardhur për shkak të një kontesti…

​I mituri rrah nënën dhe motrën e tij 11-vjeçare në Fushë Kosovë

Një i mitur në Fushë Kosovë ka rrahur nënën dhe motrën e tij 11-vjeçare. Policia ka arrestuar të miturin duke…

Punëtorët e një kompanie rrahën në mes vete në Vushtrri

Katër punëtorë të një kompanie të ndërtimit janë arrestuar dje në Vushtrri, pasi që janë rrahur në mes vete. Të…

Sulmon nipin dhe nusen e tij, arrestohet

Një person është arrestuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale i ka sulmuar fizikisht nipin me nusen e…
error: