Ku mund të shkojë Ronaldo pas largimit nga Juventusi?

Sipas Daily Mail, sulmuesi 35-vjeçar nuk mund të përfundojë te Barcelona, ​​ku ai do të luante me Messin, për shkak…

Lyon, “macja e zezë” e CR7 në Ligën e Kampionëve

Cristiano Ronaldo mbetet jashtë çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve sërish, si para 10 vitesh, duke u eliminuar nga i njëjti…

Ronaldo nuk ftohet për ndeshjen ndaj Romës, Immobile shpallet golashënuesi më i mirë në Serie A

Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, është zyrtarisht fituesi i Këpucës së Artë të Evropës 2020, pasi që Juventusi ia ka…

Ronaldo befason mjekët me një dhuratë speciale

Gjatë pandemisë Covid-19, shumë mjekë të huaj kanë shkuar në Itali, për të ndihmuar kolegët e tyre italianë. Një nga…

Ronaldo mban në dorë Rolexin më të shtrenjtë në qarkullim

Cristiano Ronaldo mbetet njeriu i rekordeve, brenda dhe jashtë fushave të blerta. I jashtëzakonshëm për cilësitë e tij si futbollit,…

Kjo gjë i ndodhi Ronaldos për herë të parë në karrierë

Mbrëmë është zhvilluar finalja e Kupës së Italisë, ndërmjet Juventusit dhe Napolit. Skuadra e Gennaro Gattuso arriti të dal triumfuese,…

Cristiano Ronaldon synon trofeun e tij të 31-të

Sot do të luhet finalja e Kupës së Italisë, ndërmjet Napolit dhe Juventusit. Me këtë rast, super-ylli portugez është në…

Chelsea ofron 120 milionë euro për Cristiano Ronaldo

Një lajm i  papritur ka ardhur mëngjesin e sotëm nga Spanja. Sipas të përditshmes “AS” skuadra e Chelsea është gati…

​Pak orë para ndeshjes ndaj Milanit, reagon Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka reaguar pak orë para ndeshjes së dytë gjysmëfinale kundër Milanit. Ylli portugez ka dërguar një mesazh për…

Ronaldo po mendon largimin nga Juventus

Ylli portugez mund të largohet nga Juventus në fund të këtij sezoni. Siç raportn Radio Rossonera, Cristano Ronaldo mund ta…
error: