E dashura e Ronaldos mahnit me bikini në super jahtin në Ibiza – foto

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez janë parë në brigjet e Ibizas duke shijuar pushimet së bashku.…

Zbulohet nëse Bayerni është i interesuar në Ronaldon

Mbrëmë filluan të qarkullojnë spekulime se ylli portugez, Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet këtë verë nga Manchester United, por ende…

Ronaldo e cilëson Cole si kundërshtarin e tij më të ashpër, pamjet tregojnë pse – video

Disa nga rekordet më të vjetra të golave në Evropë janë nën këmbët e Ronaldos dhe numri i tij i…

Ronaldo dëshiron të largohet nga United, lajm i mirë për Barcelonën

Siç raportohet nga “Diario AS”, ylli portugez ,Cristiano Ronaldo, dëshiron të largohet nga skuadra e Manchester United gjatë kësaj vere.…

“Binance” partner ekskluziv i Ronaldos– video

Shkëmbyesi i kriptovalutave “Binance” ka njoftuar për një partneritet ekskluziv për token të pandryshueshëm (NFT) me yllin e futbollit Cristiano…

Ferdinand shpjegon se si mbeti i shtangur pasi vizitoi shtëpinë e Ronaldos – video

Cristiano Ronaldo ka një mentalitet elitar si askush tjetër, ku dëshira e yllit portugez për të qenë më i miri…

Ronaldo bëri që Shakira të pendohej që e tallte atë gjatë “El Clasicos” në vitin 2011 – video

Cristiano Ronaldo ka dëshmuar se dyshuesit e tij kanë gabuar, dhe i ka heshtur kritikët e tij në raste të…

Miqësia e Ronaldos me Marcelon është gjithçka që duhet ta shihni – video

Të hënën pasdite, Marcelo i dha lamtumirën e fundit gjigantit spanjoll, Real Madrid. Futbollisti më i suksesshëm në historinë e…

Mesazhi i Ronaldos për largimin e Marcelos nga Real Madridi

Real Madridi sot është përshëndetur me një tjetër ikonë të klubit. Bëhet fjalë për mbrojtësin e krahut të majtë, Marcelon.…

Ronaldo/Video e yllit të United që shkatërron mbrojtësit e Premier Ligës bëhet virale

Cristiano Ronaldo kaloi një sezon jo të mirë me skuadrën e tij Manchester United në Premier Ligë. Në nivel individual,…