Lëndohet Lukaku, në dyshim për derbin me Milanin

Një lajm aspak i mirë ka ardhur nga seanca stërvitore e Interit të dielën për trajnerin Simone Inzaghi dhe tifozët…

Lukaku: Te Chelsea u harrova se kush isha, tani dua titullin me Interin

Sulmues belg Romlelu Lukaku është ndalur të flas për objektivat e tij me In\terin pasi u rikthyer te kjo skuadër…

​Zbulohet arsyeja e largimit të Petr Cech nga Chelsea

Ditë ma parë Petr Cech u largua nga roli i tij si këshilltar teknik dhe i performancës në Chelsea dhe…

​Ish-mbrojtësi këshillon Chelsean: Mos shpenzoni për sulmues, e keni Brojën

Ish-mbrojtësi i Chelseat, Glen Johnson, u ka kërkuar “Bluve” që të mbajnë Armando Brojën në vend që të rrezikojnë të…

​Lukaku: Jam këtu për të bërë edhe më mirë se herën e parë

Romelu Lukaku është lojtari më i ri i In\teri pasi e ka kompletuar rikthimin ne këtë skuadër pasi Interi dhe…

Zyrtare, Lukaku rikthehet te Interi: Unë i mbaj premtimet e mia

Romelu Lukaku ka kompletuar rikthimin e tij te Interi në formë huazimi nga Chelsea, më pak se një vit pas…

Pas Lukakut, Interi kthehet te Dybala, rifillojnë bisedimet me argjentinasin

Tani që Interi ka siguruar rikthimin e Romelu Lukakut në huazim nga Chelsea, ata i kanë rifilluar negociatat me Paulo…

​Lukaku-Inter, stërgjatet tretativa, ja zhvillimet e fundit

Rikthimi i Romelu Lukakut në Inter po vazhdon të marr kohë më shumë se sa që ishte pritur pasi negociatat…

Interi shumë afër marrëveshjes me dyshen Dybala-Lukaku

Interi dhe Lukaku nuk kanë qenë kurrë kaq afër. Optimizmi ndërmjet palëve tashmë është shumë i madh dhe “La Gazetta…

​Lukaku-Inter, sot takimi vendimtar në Milano

Romelu Lukaku prej kohësh ka treguar se është penduar për transferimin e tij te Chelsea dhe dëshiron të kthehet në…