Romano e konfirmon, ylli i Chelseat zgjedh Barcelonën

Gazetari i njohur për lajmet nga bota e sportit Fabrizio Romano e ka konfirmuar sot përmes një postimi që mbrojtësi…

Romano e konfirmon, Newcastle arrin marrëveshje me Lyon për yllin brazilian

Gazetari i njohur Fabrizio Romano e ka konfirmuar që skuadra angleze Newcastle do të nënshkruajë me mesfushorin brazilian Bruno Guimaras…

Romano e konfirmon, Barcelona siguron transferimin e Traores

Gjigandi katalunas Barcelona ka arritur marrëveshje me skuadrën angleze Wolverhampton për të rikthyer në skuadër Adama Traoren, raporton gazetari i…

Barcelona në kërkim të një trajneri të ri

Tanimë, si duket e ardhmja e trajnerit Ronald Koeman nuk do të zgjasë edhe shumë kohë te Barcelona, ku sipas…

Romano e konfirmon që Saul do të largohet nga Atletico Madridi

Për mesfushorin spanjoll kanë shprehur interesim gjigantët anglez si Liverpooli, Chelsea dhe Manchester United. Gazetari i njohur Fabrizio Romano e…

​Romano: Messi zyrtarizohet sot si lojtar i PSG-së, ja të gjitha detajet e kontratës

Lionel Messi ka arritur marrëveshje totale për t’u bashkuar me Paris Saint-Germain si lojtar i lirë, ka njoftuar së fundi…

E zbulon gazetari i njohur italian, kjo është e ardhmja e Kumbullës

Marash Kumbulla është një nga mbrojtësit më të kërkuar në Evropë. Pas largimit të Amir Rrahmanit nga Verona, të njëjtën…