​Federer paralajmëron rikthimin: Dua ta bëj edhe njëherë

Roger Federer shpreson të rikthehet për një garë të fundit në Wimbledon pasi mori një ovacion në këmbë nga të…

Federer tërhiqet nga gara Roland Garros 2021

Nuk do të ketë ndeshje në raundin e 1/16-të midis Roger Federer dhe Matteo Berrettinit për shkak se tenisti zviceran…