Muller: T’i tregojmë sonte Lewandowskit se gaboi që u largua

Robert Lewandowski do të rikthehet sonte në stadiumin “Alianz Arena”, aty ku do të ballafaqohet për herë të parë me…

Formacionet e mundshme të Bayern-Barcelona, Lewandowski përballë ish-skuadrës së tij

Do të zhvillohet në stadiumin “Allianz Arena” sfida kryesore e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve ku do të…

Lewa: Shpresoj ta harrojë atë që më ndodhi te Bayerni

Robert Lewandowski ka nisur aventurën e tij të re si futbollist në klubin e ri, Barcelona pasi u transferua atje…

Lewandowski përshëndetet me bashkëlojtarët, nesër zbarkon në Barcelonë

Në edicionin garues 2022/23 Robert Lewandowski do të luajë në La Liga dhe në sulm do ta ndihmojë skuadrën e…

Arrihet marrëveshja mes Barcelonës e Bayernit për Lewandowskin

Pas disa javësh negociata të stërgjatura, raportohet se Barcelona dhe Bayerni kanë arritur marrëveshje që lojtari t’i bashkohet gjigantit katalanas.…

Rritet çmimi i Robert Lewandowskit

Ballafaqimi i Barcelonës me Bayernin në merkato po bëhet gjithnjë e më interesant. Gjiganti spanjoll tash e disa muaj po…

​Lewandowski raportohet të ketë nënshkruar marrëveshje me Barcelonën

Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski raportohet se ka rënë dakord verbalisht për një kontratë trevjeçare me Barcelonën, pasi polaku…

Lewandowski flet hapur për të ardhmen e tij

Robert Lewandowski ka pranuar se situata e tij në Bayern Munich nuk është aq e lehtë, pasi spekulimet rreth të…

Vijnë konfirmimet e para, Lewandowski lojtar i Barcelonës

Barcelona raportohet se e ka mbyllur marrëveshjen me Bayernin e Munihut për transferimin e Robert Lewandowskit në “Camp Nou”. Katalanasit…

Ky është lajmi që Lewandowski i ka dhënë Barcelonës

Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski, thuhet se i ka thënë Barcelonës se dëshiron t’iu bashkohet gjigantëve katalanas gjatë afatit…